Veckoauktion den 15 oktober 2001

  • Order by

  • 1061
    ARMBAND Ca 23 g, ormform
    Stopped

    15 oktober at 17:30
  • 1024
    Stopped

    15 oktober at 17:30
  • 6008
    BLYERTS F W Odelmark, tillskriven, smedja, 27x22
    Stopped

    15 oktober at 17:30
  • 8001
    MOSAIKTAVLA (D) Bo Beskow, Sign BB, 1967, 155x80
    Stopped

    15 oktober at 17:30
  • 8002
    OLJA Sign B Lindholm, skogslandskap, 39x68
    Stopped

    15 oktober at 17:30
  • 1026
    Stopped

    15 oktober at 17:30
  • 1014
    STEKFAT 2 st, Kina, kompaniporslin
    Stopped

    15 oktober at 17:30
  • 1030 AKVARELL
    Landskap med kor, signerad, 54x77
    Sold: SEK 12000

    Sold den 15 oktober 2001
  • 1006 AKVARELL
    Ralph Morley, "Engelskt landskap", 27x43
    Sold: SEK 2000

    Sold den 15 oktober 2001